ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 01 июн 2024, 04:18
Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: Demokrātijas pamatprincipu pārkāpums forumā antikwar.lv
СообщениеДобавлено: 12 мар 2023, 15:17 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 янв 2012, 03:42
Сообщения: 1979
Откуда: ZA Vidzeme
Телефон: pēc pieprasījuma
Пункты репутации: 280
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Demokrātijas divi svarīgākie principi ir vienlīdzība un brīvība

Lūdzu,foruma vadību izskaidrot situāciju ar lietotāja Langley pazušanu no šī foruma.
Saprotu,ka Langley ir bloķēts,jo neatbild uz nevienu no desmitiem vēstuļu,kurās esmu lūdzis viņam dažādus skaidrojumus,priekšmetu identifikācijas kā arī padomus par militāra rakstura un citām tēmām.
Rakstu šo tamdēļ,ka,manuprāt,tik erudīta cilvēka klātbūtnes neesamība ir "šāviens kājā" forumam. Šeit ir ļoti maz tāda līmeņa speciālistu kā Langley,un vēl mazāk ir to kuri ir gatavi ar savām zināšanām dalīties ne merkantilu mērķu vadīti.
Lūdzu,sniegt skaidrojumu pēc kādu punktu pārkāpuma un uz cik ilgu laiku lietotājs Langley ir nobloķēts. Uzrādiet arī ziņojumus,kuros šī problemātika ir iztirzāta un foruma vadība ir pieņēmusi lēmumu par Langley bloķēšanu.
Ja šis nobloķēšana ir neatgriezeniska,tad,lūdzu,uzrādīt šajā vai kādā citā sadaļā publicētos vismaz 3 brīdinājumus lietotājam Langley kā tas ir bijis novērojams lietotāja Shurawi gadījumā kurš tika nobloķēts pēc publiskiem citu foruma lietotāju lūgumiem.
Lūdzu,sniegt skaidrojumus par šo bezprecedenta gadījumu,kurš pa 10+ gadiem šajā forumā ir novērojams pirmo reizi.
Tāpat es vēlētos noskaidrot,vai bloķēšana ir notikusi pēc kāda administratora vai moderatora emocijās balstītas pašiniciatīvas reaģējot uz lietotāja Langley viedokļiem,kuri daudziem šajā forumā varētu šķist vai pat šķiet neērti.
Un ja tā ir,tad sniedziet lūdzu izvērstu skaidrojumu- kā mums pārējiem foruma dalībniekiem izvairīties no foruma vadības cenzūras vienlaikus paturot tiesības uz pretējā viedokļa paušanu (skatīt googlē demokrātijas pamatprincipu definīcijas,ja rodas jautājumi par viedokļiem un cenzūru)?
Paskaidrojiet,lūdzu,KAS TIEŠI IR JĀIZDARA LAI BEZ JEBKĀDIEM PASKAIDROJUMIEM TIKTU NOBLOĶĒTS FORUMĀ ANTIKWAR.LV
Paskaidrojiet arī,lūdzu,kāpēc pret lietotāju [bLangley][/b] netika piemērota tāda pati procedūra kā pret lietotāju Shurawi,respektīvi- vairākkārtēji brīdinājumi kuriem seko nobloķēšana.
Vai pret lietotāju Langley šīs represīvās darbības tiek vērstas tamdēļ ka viņš ir latvietis?

Gaidīšu atbildes. Paldies!

_________________
/Aug varoņiem drosme,jo tumšāka nakts./


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Demokrātijas pamatprincipu pārkāpums forumā antikwar.lv
СообщениеДобавлено: 12 мар 2023, 15:48 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 май 2011, 00:51
Сообщения: 2798
Откуда: Латвия. Оплот мировой демократии, стабильности и цитадель соблюдения прав человека.
Телефон: 12345678
Металлодетектор: Палец в ноздре
Пункты репутации: 85
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
....


Вложения:
alkogolik-kadr_26557468_orig_.jpg
alkogolik-kadr_26557468_orig_.jpg [ 30.51 Кб | Просмотров: 583 ]

_________________
Хорошо копать не запретишь... Но в раскоп насрать - можно!!!
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: foxterjer
СообщениеДобавлено: 11 апр 2023, 21:00 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 янв 2012, 03:42
Сообщения: 1979
Откуда: ZA Vidzeme
Телефон: pēc pieprasījuma
Пункты репутации: 280
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Сапёр писал(а):
Сапёр писал(а):
Ну ребята ... Ну не тупите ... Я как один из организаторов этого проекта только за!
Денег стоит трафик,Денег стоит сервер.Вы только этим пользователись?Кто платит?

Ах!Извените!Чуть поскромничал.Один из основных организаторов данного проекта.



Es te reiz jautāju administrācijai- Kas ir jāizdara vai uz kāda pamata (personīgās nepatikas/citiem iemesliem) var nobloķēt šajā forumā cienījamu lietotāju BEZ JEBKĀDIEM PASKAIDROJUMIEM?
Visādi vatņiki un citi naidīgi elementi te ārdās,dažs labs tiek izmests,dažs labs turpina savu žulti un indi izplatīt,bet ar tiem visiem auklējas,jo tie taču,lai arī pamatīgi dalba*obi (gan pa tēmu,gan pa dzīvi) bet tomēr savējie. ;)
Izlikāties ka neredzat jautājumu un augstprātīgi ignorējāt. Labi.
Tad tagad,kad redzu kurš ir galvenais jautāšu vēlreiz- Par kādu punktu pārkāpumu tika nobloķēts Langley? Kur ir sūdzību tēma un administrācijas lēmums?
Gribat būt sūrie veči,foruma vadītāji un pelnītāji taču uz vienkāršu jautājumu neviens nav spējīgs atbildēt? Esiet drusku vairāk vīri. Savādāk tas kļūst smieklīgi.
Un tagad kad prasāt papildus samaksu par šo būšanu "Latvijas kolekcionāru tīklā" es jums ieteiktu iepazīties ar Patērētāju tiesību aizsardzības biroja nolikumiem. Ka neieberžaties sūdos atkal bez redzama pamatojuma kādu izsvēpējot no foruma,un šis cilvēks paliks dusmīgs jo par "pakalpojumu" būs maksājis naudu.
Tad nu tāda arī mana jautājuma jēga- Vai pie šādas foruma monetarizācijas esiet ieplānojuši turpināt darīt ko gribat,ierobežot vārda/viedokļa brīvību un svēpēt ārā ko un kā gribat bez jebkādiem paskaidrojumiem?

P.S.- Kolekcionāru vidū klīst baumas,ka līdz dienai kad forumu piepildīja reklāmas tas esot pelnījis aptuveni 5000€ (neprecizēju gan vai mēnesī vai gadā) Bet vienalga pietiktu gan trafikiem,gan serverim gan adminiem. Tāpēc atlieciet visus šos pekstiņus par "izdevumiem" pie malas. Gribiet nopelnīt-tas skaidrs. Un nekādu iebildumu man personīgi nav.
Taču visupirms sakārtojieties paši un sakārtojiet forumu pirms laižat gaisā shēmu.
Ja būsiet pamanījuši,tad Eiropas forumiem šis forums nestāv ne tuvu kvalitātes un informācijas kā arī iekšējās kultūras ziņā,un tie ir bezmaksas (arī reklāmu tur nav aplam daudz). Šim forumam vēl ir kur augt un augt,bet skaidrs,ka piķi gribās noslaukt jau tagad.
Ceru ka atkal nenotiks apvainošanās un ignorēšana,un projekta organizators atbildēs uz jautājumiem pēc to būtības. Varu piebraukt arī uz Ķengaragu un šo uzjautāt personīgi,jo MANI PATIEŠĀM INTERESĒ

_________________
/Aug varoņiem drosme,jo tumšāka nakts./


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Блокировщик рекламы
СообщениеДобавлено: 11 апр 2023, 21:29 
 
Не в сети
Администратор
Администратор

Зарегистрирован: 12 мар 2005, 18:48
Сообщения: 21249
Откуда: Riga
Награды: 4
Знак отличия Минобороны РФ (1) Общественная медаль (1)
Знак столетия стрелков (1) 100-летие латышских стрелков (1)
Пункты репутации: 857
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
foxterjer писал(а):
Es te reiz jautāju administrācijai- Kas ir jāizdara vai uz kāda pamata (personīgās nepatikas/citiem iemesliem) var nobloķēt šajā forumā cienījamu lietotāju BEZ JEBKĀDIEM PASKAIDROJUMIEM?
Visādi vatņiki un citi naidīgi elementi te ārdās,dažs labs tiek izmests,dažs labs turpina savu žulti un indi izplatīt,bet ar tiem visiem auklējas,jo tie taču,lai arī pamatīgi dalba*obi (gan pa tēmu,gan pa dzīvi) bet tomēr savējie. ;)
Izlikāties ka neredzat jautājumu un augstprātīgi ignorējāt. Labi.
Tad tagad,kad redzu kurš ir galvenais jautāšu vēlreiz- Par kādu punktu pārkāpumu tika nobloķēts Langley? Kur ir sūdzību tēma un administrācijas lēmums?
Gribat būt sūrie veči,foruma vadītāji un pelnītāji taču uz vienkāršu jautājumu neviens nav spējīgs atbildēt? Esiet drusku vairāk vīri. Savādāk tas kļūst smieklīgi.
Un tagad kad prasāt papildus samaksu par šo būšanu "Latvijas kolekcionāru tīklā" es jums ieteiktu iepazīties ar Patērētāju tiesību aizsardzības biroja nolikumiem. Ka neieberžaties sūdos atkal bez redzama pamatojuma kādu izsvēpējot no foruma,un šis cilvēks paliks dusmīgs jo par "pakalpojumu" būs maksājis naudu.
Tad nu tāda arī mana jautājuma jēga- Vai pie šādas foruma monetarizācijas esiet ieplānojuši turpināt darīt ko gribat,ierobežot vārda/viedokļa brīvību un svēpēt ārā ko un kā gribat bez jebkādiem paskaidrojumiem?

P.S.- Kolekcionāru vidū klīst baumas,ka līdz dienai kad forumu piepildīja reklāmas tas esot pelnījis aptuveni 5000€ (neprecizēju gan vai mēnesī vai gadā) Bet vienalga pietiktu gan trafikiem,gan serverim gan adminiem. Tāpēc atlieciet visus šos pekstiņus par "izdevumiem" pie malas. Gribiet nopelnīt-tas skaidrs. Un nekādu iebildumu man personīgi nav.
Taču visupirms sakārtojieties paši un sakārtojiet forumu pirms laižat gaisā shēmu.
Ja būsiet pamanījuši,tad Eiropas forumiem šis forums nestāv ne tuvu kvalitātes un informācijas kā arī iekšējās kultūras ziņā,un tie ir bezmaksas (arī reklāmu tur nav aplam daudz). Šim forumam vēl ir kur augt un augt,bet skaidrs,ka piķi gribās noslaukt jau tagad.
Ceru ka atkal nenotiks apvainošanās un ignorēšana,un projekta organizators atbildēs uz jautājumiem pēc to būtības. Varu piebraukt arī uz Ķengaragu un šo uzjautāt personīgi,jo MANI PATIEŠĀM INTERESĒ


Ja es bloķēju piekļuvi forumam kādam lietotājam - jūs vienmēr varat izlasīt par šo paziņojumu šajā sadaļā, kur ir norādīts iemesls - kuru foruma vai tirdzniecības noteikumu punktu lietotājs ir pārkāpis.
Ja lietotājs nevar izmantot maksas pakalpojumu lietošanas noteikumu pārkāpumu dēļ - visa vaina par to gulstas uz viņu.
Ja vēlaties izmantot forumu - Jums ir jāievēro foruma noteikumi, tostarp aizliegums kurināt etnisko naidu.
Baumas, kas saskaņā ar jūsu vārdiem izplatītas kolekcionāru vidū, ir parastas baumas, kurām nav nekāda sakara ar realitāti.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Блокировщик рекламы
СообщениеДобавлено: 11 апр 2023, 21:50 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 янв 2012, 03:42
Сообщения: 1979
Откуда: ZA Vidzeme
Телефон: pēc pieprasījuma
Пункты репутации: 280
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
1201

Цитата:
Ja es bloķēju piekļuvi forumam kādam lietotājam - jūs vienmēr varat izlasīt par šo paziņojumu šajā sadaļā, kur ir norādīts iemesls


Nu taču tāpēc es jautāju jau OTRO reizi- Kur ir redzams šīs procedūras izpildījums nobloķējot Langley,kurš ir nobloķēts un pats nezin par ko???

Par baumām jāsaka,ka neuzstāju ka tā ir taisnība,un ceru tomēr ka nav. Bet dzīve ir dzīve un alkatība ir alkatība. Laiks rādīs kas te notiks.

Bet atgriežoties pie sākotnējā jautājuma- es tomēr cieši vēlos uzzināt par ko nobloķēja Langley.
Forumam,protams,vēlu ilgu mūžu un izaugsmi,taču mans jautājums NAV NEPAMATOTS.
Es nevēlos ieslīgt polemikā par to,cik ilgi un kā tieši auklējāties ar lietotāju Shuravi un citos pekstiņos. Ne velti jau vienreiz uzdevu šo jautājumu- Vai Langley tika bloķēts par to ka viņš ir latvietis ar krievu pasaulei ne pārāk ērtiem uzskatiem?
Etnisko naidu kurināt man nenāk ne prātā,jo mans IQ tomēr priekš tā ir pārāk par augstu.
Es tikai neciešu netaisnību. Un foruma vadība to ir spilgti nodemonstrējusi.
Ja ir kādi argumenti pret manis pausto,tad labprāt uzklausīšu.

_________________
/Aug varoņiem drosme,jo tumšāka nakts./


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Блокировщик рекламы
СообщениеДобавлено: 11 апр 2023, 21:54 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2022, 13:01
Сообщения: 2023
Откуда: Riga
Телефон: +371 29XXXXXX
Металлодетектор: Щуп
Пункты репутации: 255
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
foxterjer писал(а):
1201

Цитата:
Ja es bloķēju piekļuvi forumam kādam lietotājam - jūs vienmēr varat izlasīt par šo paziņojumu šajā sadaļā, kur ir norādīts iemesls


Nu taču tāpēc es jautāju jau OTRO reizi- Kur ir redzams šīs procedūras izpildījums nobloķējot Langley,kurš ir nobloķēts un pats nezin par ko???

Par baumām jāsaka,ka neuzstāju ka tā ir taisnība,un ceru tomēr ka nav. Bet dzīve ir dzīve un alkatība ir alkatība. Laiks rādīs kas te notiks.

Bet atgriežoties pie sākotnējā jautājuma- es tomēr cieši vēlos uzzināt par ko nobloķēja Langley.
Forumam,protams,vēlu ilgu mūžu un izaugsmi,taču mans jautājums NAV NEPAMATOTS.
Es nevēlos ieslīgt polemikā par to,cik ilgi un kā tieši auklējāties ar lietotāju Shuravi un citos pekstiņos. Ne velti jau vienreiz uzdevu šo jautājumu- Vai Langley tika bloķēts par to ka viņš ir latvietis ar krievu pasaulei ne pārāk ērtiem uzskatiem?
Etnisko naidu kurināt man nenāk ne prātā,jo mans IQ tomēr priekš tā ir pārāk par augstu.
Es tikai neciešu netaisnību. Un foruma vadība to ir spilgti nodemonstrējusi.
Ja ir kādi argumenti pret manis pausto,tad labprāt uzklausīšu.

Viņi rīkojās pareizi, bloķējot jūsu Lengliju!

_________________
Кто к нам с мечом придет, тот от меча и погибнет!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Блокировщик рекламы
СообщениеДобавлено: 11 апр 2023, 22:00 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 янв 2012, 03:42
Сообщения: 1979
Откуда: ZA Vidzeme
Телефон: pēc pieprasījuma
Пункты репутации: 280
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
+ vēlos paskaidrot ko es domāju ar terminu "vatņiki".
Man telefonā ir galerija kurā ir 100+ skrīnšoti no šī foruma. Savākti pa dažiem gadiem.
Tajos ir redzami dažādu lietotāju rakstīti teksti,kuros tie pauž naidīgu un agresīvu nostāju pret Latviju un latviešiem,kā arī citas visai nepatīkamas lietas.
Ja valsts drošības dienesti strādātu kā tiem nākas,tad šitā bodīte sen jau būtu aizklapēta ciet.
Tāpēc par terminu "vatņiki" es pilnīgi 100% varu atbildēt jo ekrānuzņēmumos redzamās sarakstītās naida runas zem cita nosaukuma nekādi nav paliekamas. Telefonā gan šis albums saucās "Kangari" jo tā latviešu folklorā apzīmē nodevējus. Cilvēkus kuri šeit dzīvo bet nīst un nicina pamattautas kultūru un valodu nekā savādāk nemaz nosaukt nevar.

_________________
/Aug varoņiem drosme,jo tumšāka nakts./


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Блокировщик рекламы
СообщениеДобавлено: 12 апр 2023, 05:55 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 07 дек 2022, 21:55
Сообщения: 409
Телефон: 26815015
Пункты репутации: 8
ПользовательПользовательПользователь
Так и не услышим за что заблокировали Lengli ? Хоть человек и резко и свое мнение высказывает, он в отличии от некоторых что то знает! И на голимое фуфло не говорит что это оригинал! Как один тут персонаж с репутацией! Тоже хочу знать за что?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: foxterjer2
СообщениеДобавлено: 12 апр 2023, 08:06 
 
Не в сети
Администратор
Администратор

Зарегистрирован: 12 мар 2005, 18:48
Сообщения: 21249
Откуда: Riga
Награды: 4
Знак отличия Минобороны РФ (1) Общественная медаль (1)
Знак столетия стрелков (1) 100-летие латышских стрелков (1)
Пункты репутации: 857
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
foxterjer писал(а):
Par baumām jāsaka,ka neuzstāju ka tā ir taisnība,un ceru tomēr ka nav. Bet dzīve ir dzīve un alkatība ir alkatība. Laiks rādīs kas te notiks.

Bet atgriežoties pie sākotnējā jautājuma- es tomēr cieši vēlos uzzināt par ko nobloķēja Langley.
Forumam,protams,vēlu ilgu mūžu un izaugsmi,taču mans jautājums NAV NEPAMATOTS.
Es nevēlos ieslīgt polemikā par to,cik ilgi un kā tieši auklējāties ar lietotāju Shuravi un citos pekstiņos. Ne velti jau vienreiz uzdevu šo jautājumu- Vai Langley tika bloķēts par to ka viņš ir latvietis ar krievu pasaulei ne pārāk ērtiem uzskatiem?
Etnisko naidu kurināt man nenāk ne prātā,jo mans IQ tomēr priekš tā ir pārāk par augstu.
Es tikai neciešu netaisnību. Un foruma vadība to ir spilgti nodemonstrējusi.
Ja ir kādi argumenti pret manis pausto,tad labprāt uzklausīšu.


Ja kāds apzināti izplata nepatiesas baumas, kas kaitē foruma reputācijai, tad viņu tas kaut kā interesē, lai kaitēt forumam.

Administratoriem nav iespējas noteikt lietotāju etnisko piederību.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 


Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
ru
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу